Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Abstrakcja
Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
12497
18.07.2010, 23:36
barcalover
napisał(a):
Ktoś wie na kiedy planowane jest rozegranie pierwszego meczu na nowym stadionie?
W planach jest pierwszy mecz III rundy kwalifikacji do LE. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie
Abstrakcja
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Abstrakcja
Znajdź inne posty napisane przez Abstrakcja