Wyświetl pojedynczy post
Abstrakcja
Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12497
Stary 18.07.2010, 23:36
barcalover napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie na kiedy planowane jest rozegranie pierwszego meczu na nowym stadionie?
W planach jest pierwszy mecz III rundy kwalifikacji do LE. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie
Odpowiedz cytując