|
Wszystko to piękne,ale jak tu by wykurzyć,chociaż na wieczną rezerwę pana Łobo,skoro ani słychu ani widu nowego prawego skrzydła?Ja wiem,zdolniak Mały z jego ambicją wszędzie zagra,ale tak po prawdzie,to pewnie powoli szykowane jest mu już miejsce w Koronie Kielce,gdzie kończą wszyscy Bad Boys z Reymonta.
|