Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30204
Stary 18.07.2010, 23:26
Wszystko to piękne,ale jak tu by wykurzyć,chociaż na wieczną rezerwę pana Łobo,skoro ani słychu ani widu nowego prawego skrzydła?Ja wiem,zdolniak Mały z jego ambicją wszędzie zagra,ale tak po prawdzie,to pewnie powoli szykowane jest mu już miejsce w Koronie Kielce,gdzie kończą wszyscy Bad Boys z Reymonta.
Odpowiedz cytując