Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
3żyk
Member
Od: 07.2008
Offline
#
30194
18.07.2010, 22:46
Jeszcze odnośnie Wilka (myślę, że to bardzo ciekawy transfer, jeżeli dojdzie do skutku) to wrzucam kilka linków z jego bramkami, choć wiadomo, nie jest to kluczowy aspekt gry defensywnego pomocnika.
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ilk__2_0_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ilk__1_1_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ilk__4_0_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ilk__3_2_.html
3żyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 3żyk
Odwiedź stronę domową użytkownika 3żyk!
Znajdź inne posty napisane przez 3żyk