Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
To-Masz
Member
Od: 03.2007
Offline
#
12494
18.07.2010, 22:44
Tak delikatnie odbiegając od tematu, to krzesełka mamy o niebo ładniejsze od tych desek klozetowych na Kałuży...
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_08.jpg
http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_09.jpg
To-Masz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do To-Masz
Znajdź inne posty napisane przez To-Masz