Wyświetl pojedynczy post
To-Masz
Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12494
Stary 18.07.2010, 22:44
Tak delikatnie odbiegając od tematu, to krzesełka mamy o niebo ładniejsze od tych desek klozetowych na Kałuży...

http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_08.jpg

http://www.wikipasy.pl/Plik:2010-07-...ebudowa_09.jpg
Odpowiedz cytując