Panowie wszytsko fajnie ale podstawa dobry stoper.Przy zalozeniu ze z Bunozy bedą ludzie,Chavez powinien byc na dzis naszym podstawowym celem.
Rios to bedzie cos czuje super zawodnik,mlody chlopak z Argentyny u-20 uuhuhuhu..bedzie co ogladac

Teraz zobaczylem ten filmik z Palijicem i musze przyznac ze prezentuje sie naprawde dobrze,szybki co w Polsce ma duze znacznie.
oglnie sprawy widzie ida w dobrym kierunku,ale jednak dopoki nie zobacze nowych w koszulkach na prezentacjii dopoty dmucham na zimne.