Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30180
Stary 18.07.2010, 22:21
Właśnie pierwszy raz obejrzałem kompilacje Paljicia i powiem szczerze, że zastanawiam sie czemu niektórzy tak na niego narzekają. Gościu ma takie pokrętło w nogach, że obrońcy w polskiej lidze to będą sie tylko za nim oglądać, dodatkowo ma niezłe strzały, dośrodkowania, a jego niekonwencjonalne zagrnia sprawiają, że moje ręce same składały sie do oklasków. Powiem więcej...dla mnie jest to lepsza, lewonożna wersja Peszki i z całą pewnością będziemy mieli z niego pociechę. BTW. Fajna muza w tle tej kopilacji...
Odpowiedz cytując