ewcia napisał(a):

|
Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.
|
Z ogólnie dostępnymi sondami wiadomo jak jest, ale głosy w tym temacie moglibyście wziąć pod uwagę. Zwłaszcza najaktywniejszych użytkowników tego tematu. Przecież tak naprawdę wypowiada się tu może ze 30 osób, kilkanaście określiło za czym się opowiada.