Wyświetl pojedynczy post
rav
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12492
Stary 18.07.2010, 22:19
ewcia napisał(a):Wyświetl post
Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.
Z ogólnie dostępnymi sondami wiadomo jak jest, ale głosy w tym temacie moglibyście wziąć pod uwagę. Zwłaszcza najaktywniejszych użytkowników tego tematu. Przecież tak naprawdę wypowiada się tu może ze 30 osób, kilkanaście określiło za czym się opowiada.
Odpowiedz cytując