thechris napisał(a):

|
Chavez, Rios, Wilk... czy Ty żyjesz w świecie fantasy, podpisali kontrakty? Clebera nie będzie w grudniu. Garguła po rocznej kontuzji. Żurawski to emeryt góra na sezon, być może krócej. Małecki również żyje w świecie fantasy - pomylił reala z PES-em, w którym pewnie wyrobił sobie największego skilla dla własnego avatara poza tym nie kuma bazy kto to trener. Sobol już ledwo ledwo... Kirm gra taki piach, teraz również w reprezentacji, że Łobo to przy nim prawdziwa gwiazda. Paljić- wielka niewiadoma. Dojdzie jakaś kontuzja i będzie ciężko 14-tkę sklecić na mecz a Ty piszesz o dwóch składach jakbyśmy byli Arsenalem.
|
Czytać umiesz? Napisałem "Zakładając ze transfery Chaveza, Riosa i Wilka dojdą do skutku, będziemy mieli"
To raz. A dwa, przecież napisałem, że przydatność każdego z powyższych piłkarzy zweryfikuje boisko i zimą konieczne będą dalsze wzmocnienia. Powiem łopatologicznie: nowi piłkarze w miejsce tych którzy zawiodą, nie odbudują swojej formy.
Trzy - dodałem nawet, że ten skład nawet obecnie wymaga dalszych wzmocnień