Wyświetl pojedynczy post
polska.mysl.szkoleniowa
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30174
Stary 18.07.2010, 22:17
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
Wg Orange Sport Info i Weszło Onyszkę czeka transplantację nerek/nerki. Prawdopodobnie zataił poważne problemy z nerkami przed swoim przyszłym pracodawcą. Szkoda gościa, mało brakowało a grałby u nas a wtedy to Wisła musiałaby zmierzyć się z tym dramatem piłkarza.
Porównaj teraz jego postawę z zachowaniem Gołosia. Pewnie, że szkoda, ale zachował się nagannie i cieszę się, że to nie Wisła będzie płaciła za jego leczenie.
Odpowiedz cytując