Jaro1991 napisał(a):

|
Wg Orange Sport Info i Weszło Onyszkę czeka transplantację nerek/nerki. Prawdopodobnie zataił poważne problemy z nerkami przed swoim przyszłym pracodawcą. Szkoda gościa, mało brakowało a grałby u nas a wtedy to Wisła musiałaby zmierzyć się z tym dramatem piłkarza.
|
Porównaj teraz jego postawę z zachowaniem Gołosia. Pewnie, że szkoda, ale zachował się nagannie i cieszę się, że to nie Wisła będzie płaciła za jego leczenie.