|
ja myślałem że Lech się wzmocni, kupi zawodników
przecież Rutkowski obiecywał transfery, wzmocnienia
a skończyło sie na Kiełbie,Wichniarku i Tschibamba
a przeciez Rutkowski sie zarzekal ze nie bedzie starych dziadkow nie bedzie bral, a wzial Wichniara
nie wiem czy dobrze mi sie wydaje ale wszystkie transfery u was robil Czyzniewski wczesniej
Rutkowski ladnie naobiecywal kibicom Lecha, kasa z Lewego pojdzie na transfery a poszla do jego pewnie kieszeni.
|