Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 18.07.2010, 22:16
ja myślałem że Lech się wzmocni, kupi zawodników
przecież Rutkowski obiecywał transfery, wzmocnienia
a skończyło sie na Kiełbie,Wichniarku i Tschibamba
a przeciez Rutkowski sie zarzekal ze nie bedzie starych dziadkow nie bedzie bral, a wzial Wichniara
nie wiem czy dobrze mi sie wydaje ale wszystkie transfery u was robil Czyzniewski wczesniej
Rutkowski ladnie naobiecywal kibicom Lecha, kasa z Lewego pojdzie na transfery a poszla do jego pewnie kieszeni.

Odpowiedz cytując