|
Cantoro jako napastnik w Wisle nie spisywal sie zle, byli wtedy jednak lepsi pilkarze na tej pozycji, a ze szkoda bylo marnowac takiego zawodnika, na wieczne siedzenie na lawce, to sprobowano go na srodku, sprawdzil sie i wszyscy pamietamy jak gral, kiedy zostawal najlepszym pilkarzem ekstraklasy.
Co do Wilka, to jeden z najciekawszych pilkarzy w Koronie, pilkarz ktorego nie bylo widac na pierwszych stronach gazet, tak jak rzadko pojawia sie tam Sobolewski. Sobolewski stal sie jednym z najlepszych pilkarzy ekstraklasy, a przychodzil do Wisly jako wyrozniajacy sie pilkarz ekstraklasy, to w Wisle dorobil sie statusu gwiazdy i najlepszego polskiego defensywnego pomocnika.
Mimo, ze Wilk nie jest jeszcze pilkarzem Wisly, to mysle, ze ten pilkarz swoja dotychczasowa gra zasluzyl na to by dac mu prawdziwa szanse, a ze pare osob tu marudzi pytajac ¨kto to jest Wilk¨ to tylko wina tego, ze to zawodnik, ktorego glowne walory dotycza defensywy.
O ile nic nie wiem o Riosie, o tyle moge stwierdzic, ze przejscie Wilka do Wisly, to bardzo dobra decyzja dzialaczy.
@thechris - powiedz ile widziales meczow Korony, oprocz tego z Wisla...
|