Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30171
Stary 18.07.2010, 22:13
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
hmmm. Zakładając ze transfery Chaveza, Riosa i Wilka dojdą do skutku, będziemy mieli:

------------------- Jovanic ----------------------
------------------- Pawełek ---------------------

--- Singlar -- Chavez -- Bunoza --- Diaz ---
--- Cikos -- Cleber - Kowalski - P. Brożek -

-- Łobodziński -- Jirsak - Garguła -- Paljić -
-- Małecki --- Sobolewski -- Wilk --- Kirm -

----------- Żurawski -------- Rios --------------
------------ Brożek -------- Boguski -----------


Tak więc będziemy mieć 2 pełne składy, sytuacja jakiej dawno nie było.
Chavez, Rios, Wilk... czy Ty żyjesz w świecie fantasy, podpisali kontrakty? Clebera nie będzie w grudniu. Garguła po rocznej kontuzji. Żurawski to emeryt góra na sezon, być może krócej. Małecki również żyje w świecie fantasy - pomylił reala z PES-em, w którym pewnie wyrobił sobie największego skilla dla własnego avatara a poza tym... nie kuma bazy kto to trener. Sobol już ledwo ledwo... Kirm gra taki piach, teraz również w reprezentacji, że Łobo to przy nim prawdziwa gwiazda. Paljić- wielka niewiadoma. Dojdzie jakaś kontuzja i będzie ciężko 14-tkę sklecić na mecz a Ty piszesz o dwóch składach jakbyśmy byli Arsenalem.
Odpowiedz cytując