Dzimi napisał(a):

hmmm. Zakładając ze transfery Chaveza, Riosa i Wilka dojdą do skutku, będziemy mieli:
------------------- Jovanic ----------------------
------------------- Pawełek ---------------------
--- Singlar -- Chavez -- Bunoza --- Diaz ---
--- Cikos -- Cleber - Kowalski - P. Brożek -
-- Łobodziński -- Jirsak - Garguła -- Paljić -
-- Małecki --- Sobolewski -- Wilk --- Kirm -
----------- Żurawski -------- Rios --------------
------------ Brożek -------- Boguski -----------
Tak więc będziemy mieć 2 pełne składy, sytuacja jakiej dawno nie było.
|
Chavez, Rios, Wilk... czy Ty żyjesz w świecie fantasy, podpisali kontrakty? Clebera nie będzie w grudniu. Garguła po rocznej kontuzji. Żurawski to emeryt góra na sezon, być może krócej. Małecki również żyje w świecie fantasy - pomylił reala z PES-em, w którym pewnie wyrobił sobie największego skilla dla własnego avatara a poza tym... nie kuma bazy kto to trener. Sobol już ledwo ledwo... Kirm gra taki piach, teraz również w reprezentacji, że Łobo to przy nim prawdziwa gwiazda. Paljić- wielka niewiadoma. Dojdzie jakaś kontuzja i będzie ciężko 14-tkę sklecić na mecz a Ty piszesz o dwóch składach jakbyśmy byli Arsenalem.