LuKiTS89 napisał(a):

Czy ktoś wie co się stało z Arkadiuszem Onyszko bo według 90 minut odszedł z Polonii z powodu choroby
|
Wg Orange Sport Info i Weszło Onyszkę czeka transplantację nerek/nerki. Prawdopodobnie zataił poważne problemy z nerkami przed swoim przyszłym pracodawcą. Szkoda gościa, mało brakowało a grałby u nas a wtedy to Wisła musiałaby zmierzyć się z tym dramatem piłkarza.