Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30169
Stary 18.07.2010, 22:11
LuKiTS89 napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś wie co się stało z Arkadiuszem Onyszko bo według 90 minut odszedł z Polonii z powodu choroby
Wg Orange Sport Info i Weszło Onyszkę czeka transplantację nerek/nerki. Prawdopodobnie zataił poważne problemy z nerkami przed swoim przyszłym pracodawcą. Szkoda gościa, mało brakowało a grałby u nas a wtedy to Wisła musiałaby zmierzyć się z tym dramatem piłkarza.
Powód: niedopowiedzenie
Ostatnio edytowane przez Jaro1991 : 18.07.2010 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując