morgenes napisał(a):

A jeżeli ktoś z zasady nie chce być członkiem żadnego stowarzyszenia to co? Czy to oznacza, że nie jest kibicem Wisły lub nie ma prawa współdecydować o pewnych sprawach?
A może chcesz, żeby się zapisywać do SKWK tylko po to, żeby wziąć udział w głosowaniu?
Bzdury piszesz i tyle.
|
Czytanie ze zrozumieniem chyba Ci nie wychodzi i bzdury piszesz, wiec może raz jeszcze przeczytaj pierwszy akapit.
Żeby głosować nie trzeba być w SKWK, wystarczyło tylko się zainteresować , poświęcić kilka minut, zjawić na spotkaniu i wyrazić chęć głosowania. Tyle w temacie bo nie będę rozmywać, jak masz dalej jakieś "Ale" to zapraszam na priv.