Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30164
Stary 18.07.2010, 22:08
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o jego sytuacji u nas, a nie w młodzieżówce. Przychodził jako napastnik i dlatego został uznany za kompletny niewypał.
toż dane pochodzą z pierwszego sezonu u nas xD Najwyższy czas spać, zad dużo dzisiaj emocji było i już mamy problemy z rozumowaniem
Odpowiedz cytując