wolfy napisał(a):

|
Pisałem o jego sytuacji u nas, a nie w młodzieżówce. Przychodził jako napastnik i dlatego został uznany za kompletny niewypał.
|
toż dane pochodzą z pierwszego sezonu u nas xD Najwyższy czas spać, zad dużo dzisiaj emocji było i już mamy problemy z rozumowaniem
