Reiro napisał(a):

Z tego co piszą na różnych portalach to poszukujemy jeszcze lewego obróńcy i lewego pomocnika.
Może to oznaczać odejście Piotrka Brozka albo Diaza, natomiast kolejny lewy pomocnik moze sugerować, że Kirm zacznie grać na swojej ulubionej pozycji czyli prawym skrzydle, na zmianą z Wojtkiem...tylko co z Małym...?
Natomiast do Pajicia dojdzie kolejny lewy pomocnik mający z nim konkurować...ciekaw jestem czy Wisłę stać na taką rozrzutność względem jednej pozycji...może Pajić został sprowadzony jako rezerwowy, a w kolejce czeka wasz upragniony Milinkovic...
Oczywiście spekulacje mogą znacznie odbiegać od prawdy, pewne natomiast jest to, ze zarząd rozpoczął ofensywę transferową i wszystko jest mozliwe...nawet odejście Sobola
|
Jednak tych kontraktów zwolniło się ostatnio sporo, Jop, Alvarez, Marcelo, Głowacki, Gołoś, Issa Ba, wcześniej Cantoro czy Cwielong. Groszy nie zarabiali a wątpię że zawodnicy tacy jak Ciskos, Bunoza czy Jovanić zarabiają więcej od tych co odeszli.
Jeśli prawdą jest że chcemy lewego obrońce to raczej napewno żegnamy kogoś z dwójki Diaz, Piotr Brożek. Natomiast mało realne wydaje mi się pozyskanie kolejnego skrzydłowego. Już teraz mamy czterech, do tego dochodzi Piotrek który póki co ustawiany jest na skrzydle i Boguski który też może grać na boku.