Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30158
Stary 18.07.2010, 22:05
Kibic Korony pisał mi, że umie odebrać, walczy, potrafi strzelić, ma dobry przegląd pola, mądrze podaje. Przyznam, że poza Wisłą nie oglądam naszej cudownej ligi, ale skoro tutaj parę osób pisze w taki sam sposób jak ten kibic Korony to jestem spokojny raczej.
Odpowiedz cytując