|
Kibic Korony pisał mi, że umie odebrać, walczy, potrafi strzelić, ma dobry przegląd pola, mądrze podaje. Przyznam, że poza Wisłą nie oglądam naszej cudownej ligi, ale skoro tutaj parę osób pisze w taki sam sposób jak ten kibic Korony to jestem spokojny raczej.
|