ewcia napisał(a):

Głosować będą członkowie SKWK i wszyscy którzy byli na spotkaniu i wyrazili chęć głosowania, a do SKWK wcale nie należą.
Kuba czeka na maile z propozycjami i uwagami, zapewne każdy mail przeczyta, więc zamiast się rozpisywać tutaj może warto do niego napisać?
Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.
|
A jeżeli ktoś z zasady nie chce być członkiem żadnego stowarzyszenia to co? Czy to oznacza, że nie jest kibicem Wisły lub nie ma prawa współdecydować o pewnych sprawach?
A może chcesz, żeby się zapisywać do SKWK tylko po to, żeby wziąć udział w głosowaniu?
Bzdury piszesz i tyle.
Jeśli chcecie demokracji a boicie się głosowania internetowego (choć uważam, że nie ma czego, może 1% głosów byłby od nie-kibiców), to mam dla Was rozwiązanie:
Ustalcie datę głosowania i niech głosują wszyscy, którzy się zjawią osobiście. Bez względu na przynależność. I głosowanie niech trwa kilka godzin, żeby mogła zagłosować jak największa ilość osób.
Nie sądzę, żeby było Was stać aż na taką demokrację, ale możecie przekazać tę propozycje odpowiednim osobom. Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedź.