Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12488
Stary 18.07.2010, 22:02
ewcia napisał(a):Wyświetl post
Głosować będą członkowie SKWK i wszyscy którzy byli na spotkaniu i wyrazili chęć głosowania, a do SKWK wcale nie należą.
Kuba czeka na maile z propozycjami i uwagami, zapewne każdy mail przeczyta, więc zamiast się rozpisywać tutaj może warto do niego napisać?

Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.
A jeżeli ktoś z zasady nie chce być członkiem żadnego stowarzyszenia to co? Czy to oznacza, że nie jest kibicem Wisły lub nie ma prawa współdecydować o pewnych sprawach?
A może chcesz, żeby się zapisywać do SKWK tylko po to, żeby wziąć udział w głosowaniu?
Bzdury piszesz i tyle.

Jeśli chcecie demokracji a boicie się głosowania internetowego (choć uważam, że nie ma czego, może 1% głosów byłby od nie-kibiców), to mam dla Was rozwiązanie:

Ustalcie datę głosowania i niech głosują wszyscy, którzy się zjawią osobiście. Bez względu na przynależność. I głosowanie niech trwa kilka godzin, żeby mogła zagłosować jak największa ilość osób.

Nie sądzę, żeby było Was stać aż na taką demokrację, ale możecie przekazać tę propozycje odpowiednim osobom. Z niecierpliwością będę czekał na odpowiedź.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując