Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
juniho
Member
Od: 11.2006
Skąd: Kalwaria
Offline
#
30154
18.07.2010, 22:00
Tylko że Kiełba w składzie Korony już nie ma...
juniho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do juniho
Znajdź inne posty napisane przez juniho