Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12487
Stary 18.07.2010, 21:59
Czyli podsumowując weekend, koncepcje z "kratownicą" (taką jak na trybunie C tylko bez napisu) oraz ta z samymi niebieskimi krzesełkami zdominowała inne pomysły.
Miejmy nadzieje, że osoby "decyzyjne" będą miały głos większości ludu na uwadze.
Odpowiedz cytując