Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30152
Stary 18.07.2010, 21:57
pchelas napisał(a):Wyświetl post
O nie , o nie, nie kupiliśmy Essiena , tylko no-name Wilka, porażka, dramat, koniec ery Cupiała...
"O tak, o tak kupimy Wilka. No to mamy pewną grupę LE a z rok grupę LM."

Żal czytać takie posty.

---

Jak już jesteśmy przy Koronie to mnie się podobała gra Kiełba. I nie, nie tylko w meczu z Wisłą.
Ostatnio edytowane przez thechris : 18.07.2010 o godz. 22:13.
Odpowiedz cytując