pchelas napisał(a):

|
O nie , o nie, nie kupiliśmy Essiena , tylko no-name Wilka, porażka, dramat, koniec ery Cupiała...
|
"O tak, o tak kupimy Wilka. No to mamy pewną grupę LE a z rok grupę LM."
Żal czytać takie posty.
---
Jak już jesteśmy przy Koronie to mnie się podobała gra Kiełba. I nie, nie tylko w meczu z Wisłą.