Wyświetl pojedynczy post
Reiro
Senior Member
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Warszawa (KSP)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30151
Stary 18.07.2010, 21:55
Z tego co piszą na różnych portalach to poszukujemy jeszcze lewego obróńcy i lewego pomocnika.
Może to oznaczać odejście Piotrka Brozka albo Diaza, natomiast kolejny lewy pomocnik moze sugerować, że Kirm zacznie grać na swojej ulubionej pozycji czyli prawym skrzydle, na zmianą z Wojtkiem...tylko co z Małym...?
Natomiast do Pajicia dojdzie kolejny lewy pomocnik mający z nim konkurować...ciekaw jestem czy Wisłę stać na taką rozrzutność względem jednej pozycji...może Pajić został sprowadzony jako rezerwowy, a w kolejce czeka wasz upragniony Milinkovic...

Oczywiście spekulacje mogą znacznie odbiegać od prawdy, pewne natomiast jest to, ze zarząd rozpoczął ofensywę transferową i wszystko jest mozliwe...nawet odejście Sobola
Odpowiedz cytując