Dzimi napisał(a):

hmmm. Zakładając ze transfery Chaveza, Riosa i Wilka dojdą do skutku, będziemy mieli:
------------------- Jovanic ----------------------
------------------- Pawełek ---------------------
--- Singlar -- Chavez -- Bunoza --- Diaz ---
--- Cikos -- Cleber - Kowalski - P. Brożek -
-- Łobodziński -- Jirsak - Garguła -- Paljić -
-- Małecki --- Sobolewski -- Wilk --- Kirm -
--------- Żurawski -------- Rios --------------
---------- Brożek -------- Boguski -----------
Tak więc będziemy mieć 2 pełne składy, sytuacja jakiej dawno nie było. Z zaprezentowanej powyżej kadry po ostatnich "występach" odesłałbym do M.E Małeckiego, a w jego miejsce sprowadził jako konkurenta dla Łobodzińskiego jeszcze jednego wysokiej klasy skrzydłowego z zagranicy.
Zimą karierę zakończy Cleber, ponadto jesienne mecze zweryfikują jakość i przydatność do zespołu poszczególnych piłkarzy, i Wisła nadal potrzebować będzie wzmocnień.
Nie ma co ukrywać że dla kilku zawodników ta runda to przysłowiowe być albo nie być. Dotyczy to między innymi Kirma, Małeckiego, Boguskiego, Pawła Brożka.
Aby myśleć o sukcesach taki sam proces powinien zostać przeprowadzony w następnym okienku transferowym (zimą), po weryfikacji przydatności poszczególnych zawodników na podstawie ich formy i występów.
|
Jak patrze na to Twoje zestawienie to dochodzę do wniosku, że brakuje nam jeszcze prawego pomocnika i lewego obrońcy.