Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12485
Stary 18.07.2010, 21:53
Haha, jeszcze niedawno niektórzy tutaj płakali, że SKWK sobie samo wzory wybiera bez konsultacji z kibicami.
Teraz SKWK dało szansę na zaproponowanie swoich pomysłów - to znów krytyka.
Czy wy macie w głowie siano? :/

Moim zdaniem w grę wchodzą tylko dwie koncepcje.
- cała trybuna złożona z niebieskich krzesełek
- puste kratki w układzie kolorystycznym podobnym jak na trybunie wschodniej

Przy drugiej opcji trzeba się zastanowić, czy fotele vipów nie zakłócą wzoru.
Ostatnio edytowane przez Snow : 18.07.2010 o godz. 21:56.
Odpowiedz cytując