|
Głosować będą członkowie SKWK i wszyscy którzy byli na spotkaniu i wyrazili chęć głosowania, a do SKWK wcale nie należą.
Kuba czeka na maile z propozycjami i uwagami, zapewne każdy mail przeczyta, więc zamiast się rozpisywać tutaj może warto do niego napisać?
Tak zrobi się ogólnodostępną sondę i będziesz miał kilka tysięcy głosów wiernych kibiców Wisły z Warszawy, Poznania, Gdyni , 2 str. Błoń i tyle w temacie.
|