Wyświetl pojedynczy post
m_staszek
Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30149
Stary 18.07.2010, 21:52
Chesteroski napisał(a):Wyświetl post
Info pojawiło się też na TWSD i nie pochodzi z tamtego serwisu, który jest powiązany z Weszło, a jak wiemy Weszło nieprzypadkowo często trafia z transferami
A to biję się w pierś... Nie zaglądam na wszystkie portale.

Wojtek_Lok, dla mnie Wilk nie jest młodym zawodnikiem, a już ukształtowanym, doświadczonym graczem.
Myślenie nie boli...

Odpowiedz cytując