Chesteroski napisał(a):

|
Info pojawiło się też na TWSD i nie pochodzi z tamtego serwisu, który jest powiązany z Weszło, a jak wiemy Weszło nieprzypadkowo często trafia z transferami
|
A to biję się w pierś... Nie zaglądam na wszystkie portale.
Wojtek_Lok, dla mnie Wilk nie jest młodym zawodnikiem, a już ukształtowanym, doświadczonym graczem.