Awe napisał(a):

|
Tito, Aruabarena, Descarga (ten to nawet nie był z rezerw), mówi Ci to coś? Ale niektórzy jasnowidze parę stron wcześniej pisali, że byli PEWNI, że Uche będzie wzmocnieniem. Gratuluję wiedzy. Ja piszę o jednym, a Ty o drugim. Ja pisze o wielkich ekspertach, którzy wiedzieli, że Uche jest super piłkarzem, którzy wiedzą, że Bunoza i Cikosz to szrot, że ten nowy Serb to szrot, że Milinkovic by nas zbawił i w ogóle jest mega inwestycją bo za rok by poszedł za 10 mln E do Barcelony.
|
A laczego ktoś nie mógł być przekonany, że Uche to świetny ruch? Bo parę lat później Trzeciak bezmyślnie wybrał paru Hiszpanów u schyłku, a nie początku kariery?
Zabawny jesteś.
Wskaż też mi jakiś fragment, w którym ktoś jest wściekły na zarząd za sprowadzenie Cikosza i Bunozy, albo podaj racjonalny argument dlaczego młody reprezentant Serbi miałby być gorszym ruchem niż Pavlić?
A ironia musi być sensowna - inaczej jest wyłacznie żałosna. To tak a propo tych 10 mln Euro i Barcelony...