Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30146
Stary 18.07.2010, 21:48
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Mnie interesuje jedna rzecz kadra ma - ograniczone rozmiary. Więc albo będziemy niedługo sprzedawać albo niektórzy siądą na ławce czy wręcz do 18 meczowej nie będą się łapać.

Ciekawe jak to wszystko zostanie poukładane .
W tym okienku pozbyliśmy się szeregu piłkarzy więc to nie powinien być większy problem. Prawdziwy jakościowy ubytek nastąpił wprawdzie tylko przy odejściu Głowy i Marcelo, ale pozbyliśmy się też Juszczyka, Jopa, Ba, Gołosia, Christowa i Alvareza. Może odejdą też Jarosiński i Rado. W sumie 8-10 piłkarzy odeszło z pierwszej drużyny.

Jeśli potwierdzą się ostatnie doniesienia kadrowe to do klubu dojdą: Chavez, Rios, Wilk, Bunoza, Paljic, Cikos, Jovanic, Kowalski i Żurawski. Czyli 9 piłkarzy, a więc praktycznie tyle samo co odeszło.

W sumie dobrze, że kadra oczyściła się ze zawodzących i bezproduktywnych grajków, a na ich miejsce sprowadzani są piłkarze o sensownych perspektywach i umiejętnościach. Tylko Marcelo i Głowy mi szkoda. No i Gołosia, ale to raczej z przyczyn pozasportowych.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując