Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12482
Stary 18.07.2010, 21:47
spoxter a cóż ja mam im wysłać?
Zdjęcie niebieskiej trybuny, bez wzoru?
Chyba wiedzą, jak to wygląda?

Poza tym uważam, że i tak nasze dyskusje nie będą miały wpływu na nic, bo SKWK wyraźnie powiedziało, że dopuszcza do głosowania jedynie członków stowarzyszenia. Cóż za objaw demokracji.

A prawda jest taka, że gdyby na prawdę brali pod uwagę głosy kibiców, to powinni zrobić na swojej stronie ogólnodostępną sondę. I tyle w temacie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując