|
spoxter a cóż ja mam im wysłać?
Zdjęcie niebieskiej trybuny, bez wzoru?
Chyba wiedzą, jak to wygląda?
Poza tym uważam, że i tak nasze dyskusje nie będą miały wpływu na nic, bo SKWK wyraźnie powiedziało, że dopuszcza do głosowania jedynie członków stowarzyszenia. Cóż za objaw demokracji.
A prawda jest taka, że gdyby na prawdę brali pod uwagę głosy kibiców, to powinni zrobić na swojej stronie ogólnodostępną sondę. I tyle w temacie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|