wolfy napisał(a):

|
Mauro Cantoro. W reprezentacji młodzieżowej Argentyny grał jako napastnik. Jako napastnik też przyszedł do Wisły. Miał tylko jeden problem - nie potrafił strzelać goli. .
|
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=3511&id_sezon=59
pięć bramek w pierwszych 4 meczach, później go przesunęli do pomocy, gdzie grał ofensywnego
Nawet mod nie jest wszystkowiedzący xD