Wyświetl pojedynczy post
piotrekwrd
Member
 
Od: 08.2006
Skąd: StR/KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30143
Stary 18.07.2010, 21:45
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mauro Cantoro. W reprezentacji młodzieżowej Argentyny grał jako napastnik. Jako napastnik też przyszedł do Wisły. Miał tylko jeden problem - nie potrafił strzelać goli. .
http://www.90minut.pl/wystepy.php?id=3511&id_sezon=59
pięć bramek w pierwszych 4 meczach, później go przesunęli do pomocy, gdzie grał ofensywnego
Nawet mod nie jest wszystkowiedzący xD
Odpowiedz cytując