Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30142
Stary 18.07.2010, 21:44
Ja na te wszystkie transfery bardzo się cieszę tylko na Boga Ojca żeby zdążyli kupić/wypożyczyć stopera i zdobyć pozwolenia na jego grę przed III rundą bo inaczej to te wszystkie transfery i kant dupy roztrzasł.
Odpowiedz cytując