lad21ewt napisał(a):

|
Szkoda że wszystkie mecze w LE polskie kluby grają najpierw grają u siebie a rewanże na wyjeździe Ciekawe jak będzie z transmisjami w tv ? Wątpię żeby 3 mecze puścili jednego dnia ale chciałbym się mylić
|
Wszystko zależy tylko od dobrych chęci klubów.Ostatnio Polsat chciał pokazać zarówno Wisłe jak i Ruch, ale działacze tych drugich ustalili taką godzine meczu(20:00), że transmisji z Chorzowa nie będzie.Polsat proponował godz. 17, a w zamian za to transmisje w kanale otwartym.
Co do Jagi to jeszcze nie wiadomo kto pokaze ich mecze i czy w ogole ktos pokaze.Najblizej jest oczywiscie Polsat.
Jezeli mialyby byc 3 transmisje to nie moze byc takich jaj, ze w Ruchu buntuja sie, ze to oni powinni grac o 20, bo w poprzednim sezonie grali niby atrakcyjniejszą piłke.
W pilce jak w boksie.TV rozdaje karty.