Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
dadek
Senior Member
Od: 01.2006
Skąd: K-ów
Offline
#
30140
18.07.2010, 21:38
thechris
napisał(a):
Wilk? Jakiegoś tam kojarzę...ze sklepu AGD... biegającego między lodówką a kuchenką ...ale z Korony? Znowu no-name.
a kto dal Ciebie nie jest no-name
? Fabregas, Maicon, Messi
dadek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dadek
Znajdź inne posty napisane przez dadek