Wyświetl pojedynczy post
FTC1899
Ave Wisła !
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30139
Stary 18.07.2010, 21:36
Skoro planowane jest sprowadzenie defensywnego pomocnika, a szukany jest także lewy obrońca, oznaczałoby to że do odejścia szykowany jest Diaz, z czego cieszyłbym się niezmiernie, gdyż to zwykły drewniak. Jego jedyną zaletą jest to że mógł grac na kilku pozycjach. Sprzedawać czym prędzej !

Aż dziwne że Onyszko jednak do nas nie dołączył, byłoby to idealnie zwieńczenie nieudolnych poszukiwań bramkarskich.. A tak serio to życzę mu powrotu do zdrowia.

Ps. Jeżeli kogoś nie przekonuje Chavez, bo gra w lidze Hondurasu i był podstawowym obrońcom w reprze tegoż właśnie kraju, to spoko ma. Dla mnie reprezentacja Hondurasu jest całkiem niezła, a już na pewno lepsza od naszej..
Odpowiedz cytując