Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30137
Stary 18.07.2010, 21:35
Lemur napisał(a):Wyświetl post
A co w tym takiego dziwnego, że piłkarz z rezerw Espaniolu powinien przerastać całą naszą badziewną ligę? Co, ludzie mieli się spodziewać, że będzie osłabieniem?

i dalej - co niezwykłego w tym,że za 1 mln E. można kupić więcej dobrych piłkarzy niż za 0 E.? Że więcej się nie sprawdza zawodników darmowych, niż dokładnie wyselekcjonowanych i wykupionych? Jak rozumiem, tu chodzi po prostu o PROPORCJE zjawiska.

Więc puknijcie się w czoło i zastanówcie się, co zarzucacie krytykom wiecznego grzebania w darmowym lub taniutkim szrocie - ostatnie lata najlepiej pokazały, dokąd zawiodło to Wisłę.
Tito, Aruabarena, Descarga (ten to nawet nie był z rezerw), mówi Ci to coś? Ale niektórzy jasnowidze parę stron wcześniej pisali, że byli PEWNI, że Uche będzie wzmocnieniem. Gratuluję wiedzy. Ja piszę o jednym, a Ty o drugim. Ja pisze o wielkich ekspertach, którzy wiedzieli, że Uche jest super piłkarzem, którzy wiedzą, że Bunoza i Cikosz to szrot, że ten nowy Serb to szrot, że Milinkovic by nas zbawił i w ogóle jest mega inwestycją bo za rok by poszedł za 10 mln E do Barcelony.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując