Lemur napisał(a):

A co w tym takiego dziwnego, że piłkarz z rezerw Espaniolu powinien przerastać całą naszą badziewną ligę? Co, ludzie mieli się spodziewać, że będzie osłabieniem? 
i dalej - co niezwykłego w tym,że za 1 mln E. można kupić więcej dobrych piłkarzy niż za 0 E.? Że więcej się nie sprawdza zawodników darmowych, niż dokładnie wyselekcjonowanych i wykupionych? Jak rozumiem, tu chodzi po prostu o PROPORCJE zjawiska.
Więc puknijcie się w czoło i zastanówcie się, co zarzucacie krytykom wiecznego grzebania w darmowym lub taniutkim szrocie - ostatnie lata najlepiej pokazały, dokąd zawiodło to Wisłę.
|
Tito, Aruabarena, Descarga (ten to nawet nie był z rezerw), mówi Ci to coś? Ale niektórzy jasnowidze parę stron wcześniej pisali, że byli PEWNI, że Uche będzie wzmocnieniem. Gratuluję wiedzy. Ja piszę o jednym, a Ty o drugim. Ja pisze o wielkich ekspertach, którzy wiedzieli, że Uche jest super piłkarzem, którzy wiedzą, że Bunoza i Cikosz to szrot, że ten nowy Serb to szrot, że Milinkovic by nas zbawił i w ogóle jest mega inwestycją bo za rok by poszedł za 10 mln E do Barcelony.