Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30136
Stary 18.07.2010, 21:35
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Adres Rios - umówmy się, do reprezentacji młodzieżowej Argentyny nie trafia się przypadkowo.
Mauro Cantoro. W reprezentacji młodzieżowej Argentyny grał jako napastnik. Jako napastnik też przyszedł do Wisły. Miał tylko jeden problem - nie potrafił strzelać goli. No dobra - dwa, bo kiwał się też sam ze sobą. Dopiero Kasperczak znalazł mu miejsce na boisku.

Młodzieżówka to młodzieżówka - są gracze którzy z miejsca są już zakontraktowani przez najlepsze kluby na świecie, jest też tło w postaci gości, dla których będzie to ostatni kontakt z reprezentacją i futbolem na wysokim poziomie. W młodzieżówce grał też chyba Cleber, jeśli mnie pamięć nie myli.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując