Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
864
18.07.2010, 21:34
Blaszczu16
napisał(a):
W tamtym sezonie za awans do grupy, UEFA płaciła, jak się nieoficjalnie mówiło mniej więcej tyle ile wzięliśmy za Marcelo - ponad 3 mln euro.
Mogę wiedzieć z jakiego źródła są te informacje?
marco94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marco94
Znajdź inne posty napisane przez marco94