Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 18.07.2010, 21:34
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
W tamtym sezonie za awans do grupy, UEFA płaciła, jak się nieoficjalnie mówiło mniej więcej tyle ile wzięliśmy za Marcelo - ponad 3 mln euro.
Mogę wiedzieć z jakiego źródła są te informacje?