Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
WislakWloszczowa
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
30131
18.07.2010, 21:32
Wg Echa Dnia Wilk przyjdzie do nas za 600 tyś. zł.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll...KA13/346322925
WislakWloszczowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WislakWloszczowa
Znajdź inne posty napisane przez WislakWloszczowa