Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12479
Stary 18.07.2010, 21:31
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Oho SKWK znowu zarzuciło wizualizacją która została zrobiona w jakimś photo shopie
gdybys czytal ze zrozumieniem to zauwazylbys ze ktos im przyslal ten projekt, a nie SKWK robilo.. a skoro jestes taki kozak to na pewno do dnia wyslesz im swoja propozycje
SKWK poinformowalo o projekcie na A/B, daja Wam wszystkim szanse na przyslanie projektu.. zebyscie potem nie plakali jak z C ze sami wybrali projekt.. dlatego jak nic nie robicie tylko narzekacie to potem nie miejce za zle ze zrobia to po swojemu

acha, i gdybys nie wiedzial to photoshop jest jednym z najlepszych programow graficznych na swiecie.. pisze sie w jakim "paincie" (masz w starcie)
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 18.07.2010 o godz. 21:35.
Odpowiedz cytując