KOMINEK napisał(a):

Mnie interesuje jedna rzecz kadra ma - ograniczone rozmiary. Więc albo będziemy niedługo sprzedawać albo niektórzy siądą na ławce czy wręcz do 18 meczowej nie będą się łapać.
Ciekawe jak to wszystko zostanie poukładane .
|
Też mnie to wszystko ciekawi, z tym że transfer Wilka można wytłumaczyć w prosty sposób - Sobol. Jego czas już niestety powoli mija

O ile go kupimy
