Wyświetl pojedynczy post
lucekj
Banita
 
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30118
Stary 18.07.2010, 21:17
Masakra, czytam Wasze posty, aż słabo się robi.

Dzielcie skórę na niedźwiedziu, a potem jak to zwykle bywa będzie dużo płaczu, jak teraz z tym na M..

Za parę dni przekonamy się czy Wilk jest plotką czy nie i wtedy będzie można wstawiać go do składu i pisać przy kim będzie się ogrywał
Odpowiedz cytując