|
Masakra, czytam Wasze posty, aż słabo się robi.
Dzielcie skórę na niedźwiedziu, a potem jak to zwykle bywa będzie dużo płaczu, jak teraz z tym na M..
Za parę dni przekonamy się czy Wilk jest plotką czy nie i wtedy będzie można wstawiać go do składu i pisać przy kim będzie się ogrywał
|