thechris napisał(a):

|
To, że Polak to fajnie. Tu nie chodzi o narzekanie, tylko o stwierdzanie faktów. Mamy taki skład, że nawet no-name'y nam się przydadzą ale to nie oznacza, że mamy skakać z radości a forum mulić jakby przychodził do nas Thomas Mueller.
|
To nie jest żaden no name! Chyba że nie oglądasz meczów naszej kopanej a skupiasz się na meczach Primera i Barcy? To tak, jest to no name. Ale w naszej lidze to wyróżniający się kopacz i jeden z lepszych defensywnych. Lepszy wg mnie od swojego kolegi z Korony Vukovica. Dla mnie transfer akurat potrzebny bo Sobol ma swoje lata a i z formą może być różnie w sezonie.