qchar90 napisał(a):

ale Wojciechowski wtopil z Arkiem Onyszko, a tutaj nie dawno byl placz ze nie potrafimy zalatwic Arka Onyszko,
oj teraz to by sie dziala jak by u nas byl i wyszlo ze przez rok nie bedzie gral
|
Śmiech, że przed transferem nie przeprowadzili testów.
A co do Onyszki, to życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia...