Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30111
Stary 18.07.2010, 21:11
ChG napisał(a):Wyświetl post
LUDZIE, WAM NIGDY NIC NIE PASUJE, OGARNIJCIE SIĘ TROCHĘ. :O

Narzekaliście że nie ma transferów-są transfery, narzekaliście że sprowadzamy samych obcokrajowców-jest Polak, no ja pierniczę.
To, że Polak to fajnie. Tu nie chodzi o narzekanie, tylko o stwierdzanie faktów. Mamy taki skład, że nawet no-name'y nam się przydadzą ale to nie oznacza, że mamy skakać z radości a forum mulić jakby przychodził do nas Thomas Müller.
Ostatnio edytowane przez thechris : 18.07.2010 o godz. 21:19.
Odpowiedz cytując