ChG napisał(a):

LUDZIE, WAM NIGDY NIC NIE PASUJE, OGARNIJCIE SIĘ TROCHĘ. :O
Narzekaliście że nie ma transferów-są transfery, narzekaliście że sprowadzamy samych obcokrajowców-jest Polak, no ja pierniczę.
|
To, że Polak to fajnie. Tu nie chodzi o narzekanie, tylko o stwierdzanie faktów. Mamy taki skład, że nawet no-name'y nam się przydadzą ale to nie oznacza, że mamy skakać z radości a forum mulić jakby przychodził do nas Thomas Müller.