Wyświetl pojedynczy post
Kroff
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30105
Stary 18.07.2010, 21:01
http://www.90minut.pl/news/129/news1291227.html ktos tus ie smial, ze nie potrafimy przebic Polonii, dalej tak uwazacie ? Co do Wilka, tak ciesze sie bo po 1. Polak po 2. dobry Polak, po 3. dobry polak bez sodowki mi sie podoba przyda sie za Sobola. Gdyby przyszedl jeszcze Rios i ten obronca bylaby personalnie najsilniejsza kadra w lidze zdecydowanie, chociaz wiadomo ze obrona nie zgrana ale mysle ze z kazda kolejka bedzie lepiej, przynajmniej z litwinami nie wygladalo to zle mimo, ze nie gral Bunoza.
Odpowiedz cytując