Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30103
Stary 18.07.2010, 21:00
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Oto kariery naszych niedosżłych nabytków które wklejam dla naszych forumowych "znafców" którzy na siłę promują tezę, że należy kupować wszystkich którzy mają >1 mln EUR na transfermarkt bo to "dobrzy zawodnicy" na których można budować "wartość klubu":


Nei - zamiast do Wisły poszedł do arabów, skąd po roku z podkulonym ogonem wrócił do Rumunii ale już nie do CSKA tylko do CFR Cluj(żródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Claudin...ndre_Aparecido)
Mazilu - zamiast do Wisły poszedł na Ukrainę - najpierw do Dnipro Dnipropetrovsk a potem do Arsenalu Kijów. W sezonach 07/08, 08/09, 09/10 zagrał ok 20 razy i strzelił JEDNĄ bramkę (źródło: http://www.romaniansoccer.ro/players/m/mazilu.shtml)
Grigorie- dalej gra w Ruminii w Rapidzie Bukareszt.(źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Ştefan_Grigorie)
Galamaz - dalej gra w Rumunii w Unirea Urziceni (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/George_Galamaz)
Romeu - wylądował w greckiej Larissie, gdzie w ciągu ostatniego sezonów zagrał 20 meczów strzelajać 3 bramki. Szału nie ma. (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Romeu)
Super - fajne zestawienie. Sam kiedyś myślałem, żeby coś takiego zrobić, ale nigdy nie starczyło czasu Myślę, że to ostudzi trochę niektóre rozpalone głowy i da do myślenia w ocenie naszych realnych i potencjalnych transferów.

Gwoli ścisłości - widzę tylko jeden błąd - Nei nie "wrócił" do Rumunii - z tego powodu, że tam nigdy wcześniej nie grał. To był zawodnik CSKA Sofia, czyli klubu ze stolicy Bułgarii

pozdrawiam
Odpowiedz cytując