Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
Od: 04.2010
Offline
#
30102
18.07.2010, 20:59
Wilk to chyba najlepszy polski defensywny pomocnik w tak młodym wieku. Na pewno w perspektywie zastąpienia Sobola (który niechybnie zmierza do emerytury) jest to dobry ruch. Mam nadzieję, że to info się potwierdzi.
Tęcza w Polsce
Areo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Areo
Znajdź inne posty napisane przez Areo