Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30102
Stary 18.07.2010, 20:59
Wilk to chyba najlepszy polski defensywny pomocnik w tak młodym wieku. Na pewno w perspektywie zastąpienia Sobola (który niechybnie zmierza do emerytury) jest to dobry ruch. Mam nadzieję, że to info się potwierdzi.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując