Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12476
Stary 18.07.2010, 20:56
Oho SKWK znowu zarzuciło wizualizacją która została zrobiona w jakimś photo shopie i podzielona na kilka części że niby sektory trybuny. No to z takimi wizualizacjami to daleko nie zajedziemy. Znowu się okaże że jakiś wjazd dla kosiarek został przeoczony i trzeba szóstkę "ściaśniać". A żeby nie być gołosłownym to chciałem poinformować że na trybunie zachodniej będzie sektor VIP na którym zapewne krzesełka będą inne, ba same stopnice były wylewane a nie składane i wszystkie te wzory będzie można sobie wsadzić... znaczy się namalować co najwyżej na ścianie. A znając realia naszej budowy to nie ma pewnie jeszcze projektu układu krzesełek na tej trybunie a bez tego jakiekolwiek próby tworzenia cyrkowych wzorków zakończą się niepowodzeniem.

A im więcej mądrzejszych bądź głupszych projektów tym większe szanse że zostanie wybrany projekt robiący z naszego stadionu cyrk na kółkach tylko że bez kółek. Chyba że zostanie przeprowadzone głosowanie turami tak żeby odpadały kolejno najsłabsze projekty w co wątpie.

Jedyne co powinno być głosowane to fakt czy trybuna ma być cała niebieska czy krzesełka mają być ułożone w czerwono niebieksą kratownice. I nic ponadto, żadne wzory żadne napisy. Temu stadionowi wystarczy już pseudo artyzmu
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 18.07.2010 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując