Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30096
Stary 18.07.2010, 20:50
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
a czy to nie Wilk strzelił zwycięską bramką w meczu z nami na Hutniku? ;>

Niestety to był Kiełb. Jeden z niewielu grajków w polskiej lidze, których warto było sprowadzić. Poszedł do Lecha. Wilk to no-name.
Powód: Bo serwis muli...
Ostatnio edytowane przez thechris : 18.07.2010 o godz. 20:56.
Odpowiedz cytując