Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30095
Stary 18.07.2010, 20:49
Cytat:
To ja proponuję zabawić się w typowanie, uziemić potencjalnych wichrzycieli ("mówiłem, że ...", "zawsze uważałem ...", "od razu było wiadomo...") i przy okazji mieć trochę radości.

Robimy listę wszystkich nowych zawodników, zakładamy termat na forum. Typujemy najpóźniej do dnia rozpoczęcia sezonu ligowego (7 sierpnia). Każdemu zawodnikowi przypisujemy przykładowo:

0 - zawodnik zero
1 - zawodnik słaby
2 - zawodnik dość słaby
3 - zawodnik przeciętny, uzupełnienie składu
4 - dobry zawodnik, wartościowe wzmocnienie
5 - bardzo dobry zawodnik
6 - nowa gwiazda

Na koniec rundy (4 miesiące później, 7 grudnia) podsumowujemy dokonania każdego zawodnika: gole, asysty, minuty spędzone na boisku, mecze, ew. średnie oceny wg mediów, uwzględniając kontuzje i inne czynniki losowe.

Przegląd wyników jasno pokaże też jakie są oczekiwania kibiców w stosunku do nowych nabytków, wyłonimy też forumowych ekspertów (lub po prostu szczęściarzy ).
Chyba rzeczywiście trzeba tak zrobić, bo ostatnio na forum jest tyyyyylu ekspertów. I każdy z nich już wie jacy to słabi są nasi nowi zawodnicy. I każdy wiedział, że Uche będzie super wzmocnieniem itp. itd. Geniusze sami.

Cytat:
Oto kariery naszych niedosżłych nabytków które wklejam dla naszych forumowych "znafców" którzy na siłę promują tezę, że należy kupować wszystkich którzy mają >1 mln EUR na transfermarkt bo to "dobrzy zawodnicy" na których można budować "wartość klubu":


Nei - zamiast do Wisły poszedł do arabów, skąd po roku z podkulonym ogonem wrócił do Rumunii ale już nie do CSKA tylko do CFR Cluj(żródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Claudin...ndre_Aparecido)
Mazilu - zamiast do Wisły poszedł na Ukrainę - najpierw do Dnipro Dnipropetrovsk a potem do Arsenalu Kijów. W sezonach 07/08, 08/09, 09/10 zagrał ok 20 razy i strzelił JEDNĄ bramkę (źródło: http://www.romaniansoccer.ro/players/m/mazilu.shtml)
Grigorie- dalej gra w Ruminii w Rapidzie Bukareszt.(źródło: http://en.wikipedia.org/wiki/Ştefan_Grigorie)
Galamaz - dalej gra w Rumunii w Unirea Urziceni (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/George_Galamaz)
Romeu - wylądował w greckiej Larissie, gdzie w ciągu ostatniego sezonów zagrał 20 meczów strzelajać 3 bramki. Szału nie ma. (źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Romeu)


Żaden z nich po tym jak Wisła się nimi zainteresowała ani nie zrobił kariery na zachodzie, ani nie splamił się występami w narodowej reprezentacji. Co najwyżej został tam gdzie jest. Dlaczego nikt się nie poznał na ich talencie!!? (poza paroma delikwentami z forum Wisły, którzy mają jedyną słuszną receptę na budowe potęgi klubu, już chcieliby wydać na nich 5 mln EUR, ale tylko przez przypadek ich nie stać)


Na jakiej podstawie pan Westerstyl i jemu podobni malkontenci kontestujący politykę kadrową Wisły twierdzą, że to były nasze porażki transferowe?! Ja twierdze, że ZAOSZCZĘDZENIE miliona EUR na np. na Nei to był nasz sukces!


Powiadam wam, panowie „znafcy futoblu”, że jak Milinkovic chciał za dużo kasy, to super że Wisła wybrała Paljica.
Dzięki, że chciało Ci się to zrobić. Ten Nei to już funkcjonuje jako legenda u niektórych. Przecież to była taka pewna kasa, teraz wykładamy 1 mln E na transfer, 0.5 mln na jego kontrakt a a rok sprzedajemy go za 5 mln E. Jak łatwo wydawać czyjeś pieniądze.

Jeśli z Wilkiem to prawda, to jestem bardzo zadowolony. Bardzo ciekawy chłopak. Na pewno był lepszym grajkiem do wyciągnięcia z Korony niż Kiełb. Oby trafił do Wisły.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał

Odpowiedz cytując